İsveç Örebro’da Krämaren

“Krämaren” GEZE’nin IGG ve Slimdrive ürünleriyle giriş bölümlerini donattığı alışveriş merkezinin adıdır.  

Sweco FFNS Arkitekter AB  tarafından tasarlanan proje görevi İsveç’in önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan NCC Construction Sverige AB tarafından verildi. Alışveriş merkezinin alanı 10.350 m2 ve yıllık 4 milyon kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Slimdrive SL de otomatik sürgülü kapılar için  zarif bir şekilde neredeyse her cepheye uyan, sadece 7 cm yüksekliğinde, güçlü bir tahrik sistemi bulunmaktadır. Çift sürgü ya da geniş profil kullanılmaksızın en dar cam cephelere bile mükemmel uyum sağlamaktadır.

Tahrik düşük montaj yüksekliği nedeniyle neredeyse algılanmamaktadır, aynı zamanda çok güçlü ve yüksek hareket devirlerine uyumludur.

Montaj ve ayarlar hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Aynı şekilde, mevcut cephelere sorunsuz şekilde uyum sağlamaktadır. Aşınmaya dayanıklı ve bakım gerektirmeyen yüksek güçlü motor, neredeyse hiç ses çıkarmadan tahrik mekanizmasını çalıştırmaktadır.

GEZE IGG entegre komple cam sisteminde profiller ve parçalar görünmez olarak camlar arasına ya da cam yüzeyindeki taşıyıcıya entegre edilmiştir.