GEZE Evi

Güvenlik her şeyden önce gelir

Kamuya açık binalar için güvenlik sistemleri

Her gün binlerce insanın bir araya geldiği binalarda, bunlar hastaneler, okullar veya diskotekler olabilir, güvenlik sistemleri bina ve insan güvenliği ile yangından koruma için bir vazgeçilmezdir.

GEZE SecuLogic kaçış yolu sistemi, otomatik kapı sürücüleri, kapı kapatıcıları, motorlu kilitler, kaçış yolu açıcıları, yangın veya acil durum bildirme sistemleri veya erişim kontrol sistemi gibi birbirinden farklı GEZE sistem bileşenlerinin, “Beyin” olarak adlandırılan, TZ 320 kapı kontrol ünitesi ile uyumluluğunu oluşturmaktadır. İleri teknolojik, güvenilir ve tasarım odaklı bir sistem çözümünün tüm gerekliliklerinin üstesinden gelmektedir. GEZE SecuLogic kaçış yolu sistemi EltVTR ve DIN EN 13637 standartlarını yerine getirmektedir.

Tüm kapı bileşenleri ile birlikte, web tabanlı “hepsi bir arada” sistem çözümü olarak, GEZE SecuLogic erişim kontrol sistemi, modern erişim kontrolünün tüm gerekliliklerini yerine getirmektedir. GEZE bu sistemi biyometrik veya kart tabanlı kimlik tanımlama-tespit modu ile sunmaktadır.

Güvenlik teknolojisine dayalı kilitleme, hırsızlığa karşı güvenilir koruma, acil durumda hızlı açılma ve kontrollü erişim – işte bunlar GEZE’ nin kendinden kilitlenebilir panik kilitlerinin en büyük artılarıdır. Bireysel güvenlik tasarımlarında en iyi çözümler.