GEZE Evi

Yeni nesil – yeni ölçüler

GEZE SecuLogic erişim kontrolü

GEZE SecuLogic’ in yeni erişim kontrol sistemi, kompakt web tabanlı “hepsi bir arada – sistem çözümü” olarak, biyometrik parmak izi okuyucusu veya entegre edilmiş yetkili yönetimli kapı ara yüzü gibi cephe çevre kapı ile ilgili tüm bileşenler ile en son kimlik tespitinin gerekliliklerini yerine getirmektedir. Erişim kontrol kumandasının minimal ölçülerdeki yapısı ve kimlik okuyucularının mükemmel biçimde binaya entegre edilebilir olmaları, kapılarda geniş konfigürasyon ve tasarım özgürlüğü sunmaktadır. İster biyometrik parmak izi okuyucuları ister kart tabanlı sistem olsun – GEZE SecuLogic erişim kontrol sistemi tek bir kapıdan, ağ bağlantılı kapı sistemlerine kadar her alanda tatbik edilebilir.

Şirkette güvenlik...
Modern erişim kontrol sistemleri çok verimli ve adapte edilebilirler: Ziyaretçi ve çalışanları, çok çabuk ve her kapı için bireysel olarak oluşturulabilen, mekansal ve zamansal erişim haklarına göre yönetirler.

...ve evde
Özel alanın koruması: Kolay işletimi ile bu erişim kontrol sistemi zahmetsiz biçimde kendi dört duvarınızda da kullanılabilir. İster ev kapısında, zil tertibatında, hırsızlık kontrolünde veya kapı açma sistemindeki erişim kontrolünde – özel alan ve binalar daha güvenli hale gelmektedirler.