Downloads

Electric Strike

IST Elektrikli Kilit Karşılıkları

Ürün özellikleri:

  • 3 mm ayarlanabilir açılı tutucu (0,75 mm tutucu ayarı)
  • Test edilmiş ve onaylanmış çift bobin teknolojisi ile sürekli çalıştırmaya uygun değişken voltaj aralığı
  • DIN sol / sağ açılabilir kapılarda kullanılabilir.
  • Bipolar EMC (Elektromanyetik Uyumlu) koruma diyodu tüm sürümlere entegre edilmiştir
  • Farklı güvenlik gereksinimleri için çok yönlü kilit karşılık versiyonları

 
Ürün Seçici: Bir kaç tıklama ile IST Elektrikli Kilit Karşılığınızı kolayca belirleyebilrsiniz >> Product Finder


Genel Kullanım

A4000 serisi:

Genel uygulamalar için tasarlanmış GEZE A4000 kilit karşılığı, küçük ölçüleri ve doğru akımda neredeyse hiç ses yapmayan çalışma prensibi sayesinde yüksek baskı altında dahi ilave elektronik ekipmanlar gerektirmeden çalışması ile kendini kanıtlamıştır. Küçük ölçüleri ile - 15,8 x 68,7 x 25 mm (G x Y x D) - piyasada bulunan en küçük kilit karşılıkları arasındadır. 5.000 N tutma gücüne ve 4,5 mm kilit tutma derinliğine sahip olan A4000 serisi, kolay ve konforlu kullanımı ile kapı üreticileri, aksesuar kullanıcı ve uygulayıcıları için hem ilk montaj hem tadilat işlemleri için uygundur.  

A5000 serisi:
Genel uygulamalar için tasarlanmış kompakt kilit karşılığı GEZE  A5000 / A5300 kapalı tutulması gereken tüm kapılarda kolaylıkla kullanılabilir. Küçük ölçüleri ile - 15,8 x 59,5 x 25,5 mm (G x Y x D) - piyasada bulunan en küçük kilit karşılıkları arasındadır. 5.000 N tutma gücüne ve 6 mm kilit tutma derinliğine sahiptir. Standart olarak entegre edilmiş çok sayıda işlevi ve duman koruma onayı ile en yüksek düzeyde planlama güvenliği sağlar.

Yangın koruma uygulaması

FT500 serisi:

GEZE FT500 kilit karşılığı uygulama olarak yüksek güvenlik gereksinimleri olan yangın kapılarında kullanılabilir. 15,8 x 59,5 x 25,5 mm (G x Y x D) ölçüleri ile piyasadaki yangın kapılarında kullanımı onaylanmış  en küçük kilit karşılığıdır. Standart versiyonu 8.000 N tutma gücü ve 6,5 mm kilit tutma derinliği ile çok konforlu bir kullanım sağlamakltadır.