GEZE, efa 2019'da

Heyecan verici: Elektrik endüstrisinin orta Almanya'da bir araya geldiği ticaret fuarı olan efa'ya bu yıl bir kez daha katılacağız. Modern bina teknolojisine yönelik akıllı çözümlerimizi Salon 5'te yer alan E37 standında sunacağız.

GEZE, efa 2019'da: Uzmanlık içeren bina çözümleri.

Yaşanası binalar yaratmak, en önemli hedefimiz. Leipzig'de düzenlenecek bu yılki efa'da, bir sergici olarak neler yapılabileceğini göstereceğiz. Elektrik Mühendisliği, Bina Sistemleri, Işık ve Enerji Fuarı 18-20 Eylül 2019 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. GEZE, Salon 5'te yer alan E37 standında akıllı kapı, pencere ve güvenlik sistemlerinden akıllı pencere teknolojisine ve hatta yangına dayanıklı kapılar için telsiz sistemli sabitleme sistemlerine kadar bina kullanım süresinin her aşamasında müşterileri ve ortakları destekleyen, modern bina teknolojisine yönelik yenilikçi ürünler ve çözümler sunacaktır.

Akıllı bina teknolojisi çözümleriyle birlikte yenilikçi bina ve oda otomasyonu hakkında daha fazla bilgi edinin. Ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz.

Akıllı çözüm: GEZE Cockpit bina otomasyonuna ilişkin yeni yollar oluşturuyor

Akıllı binalar, kapılar ve pencereler otomatik hale getirilip bir bina sistemine entegre edildiğinde tamamen "akıllı" olmaktadırlar. GEZE Cockpit de, ilk akıllı kapı, pencere ve güvenlik sistemini oluşturarak bunu başarmayı amaç edinmektedir. Kapı ve pencere teknolojisinin modern yazılım ve açık arayüzlerle benzersiz entegrasyonu, planlamacılar ve işletmeciler için bina otomasyonuna yönelik yeni yollar oluşturarak daha fazla verimlilik, güvenlik ve kolaylık sağlamaktadır.

Yangına dayanıklı kapılara yönelik ödüllü kablosuz sabitleme sistemleri

GEZE FA GC 170 telsiz sistemi, sabitleme sistemlerinde ek güvenlik ve kolaylık sağlamaktadır. Halihazırda birden fazla ödül almış olan kablosuz çözümün bileşenleri mevcut sistemlere kolayca bağlanabilir. Bu, tavan tipi dedektörlere veya elle tetikleme mekanizmalarına özel bir kablo döşenmesini gerektirmez. Bu şekilde özellikle mevcut binalara ve koruma altına alınmış tarihi binalara sonradan monte edilebilir. Tabii ki, sistem GEZE Cockpit ile de çalışmaktadır.

Sağlıklı oda iklimi - güvenli duman ve ısı tahliyesi

Pencere sistemlerimiz sağlıklı bir oda iklimi oluşturmakta ve bina güvenliğini artırmaktadır. Açma ve kilit mekanizma sistemlerinden duman ve ısı tahliye sistemlerine yönelik akıllı kontrol merkezlerine veya çekici tasarımlara sahip elektrikli açma aktüatörlerine kadar GEZE'nin pencere teknolojisi, günlük havalandırma ihtiyaçlarını ve yangından korumayı sağlamak adına çeşitli pencere gereksinimlerini bir araya getirmektedir.

Önce güvenlik: acil çıkış sistemleri erişimi kontrol eder ve güvenliği artırır

Kapılar söz konusu olduğunda, emniyetli acil çıkış yolları ile yetkisiz girişlere karşı koruma arasında bir gerilim mevcuttur ve bunu işletmeciler bina kontrol sistemlerinin yanında acil çıkış sistemi teknolojisinikullanarak da rahatlıkla çözebilirler. GEZE akıllı kapı kontrol üniteleri ve yenilikçi kilitleme elemanları, acil durumlarda ve normal kullanım sırasında kaçış kapısı kilit mekanizmasını kontrol etmektedir.

Sessiz ve güvenilir: Yeni TS 5000 SoftClose kapı hidroliği

Yeni GEZE TS 5000 SoftClose, kapıları güvenli ve yumuşak bir şekilde, çok sessiz ve yüksek sesli bir son stoper olmadan kapatabilir çünkü "yumuşak" kapı hidroliği kilitleme işlemini en iyi hale getirmektedir. Çarpan kapıların büyük bir rahatsızlık verebileceği klinikler, oteller veya apartman binaları için oldukça uygundur. GEZE TS 5000 SoftClose, GEZE TS 5000 serisinin tüm modelleri ile uyumludur ve ek bileşenlere gerek kalmadan mevcut çözümlerin yerini kolayca alabilmektedir.

Modern bina teknolojisine yönelik yenilikçi ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek adına; Leipzig'deki Elektrik Mühendisliği, Bina Sistemleri, Işık ve Enerji efa Ticaret Fuarı'nda bizi ziyaret edebilirsiniz. Bizi 18-20 Eylül 2019 tarihlerinde Salon 5'te bulunan E37 standında bulabilirsiniz. Sizi görmeyi dört gözle bekliyoruz!