ECdrive

Formula 1 de GEZE

Scuderia Toro Rosso takımı, yarı yarıya Avusturya Red Bull GmbH ve eski Avusturya’lı Formula 1 pilotu Gerhard Berger’e (Berger Motor Sport AG) ait  bir Formula 1 takımıdır. Italya’da bulunan takım 2006 sezonunundan beri Formula 1 yarışlarına katılmaktadır. Takım, 2005 yılında Minardi’nin Red Bull tarafından devralınmasından sonra, Minardi takımının devamı durumundadır. Toro Rosso ile Red Bull, Red Bull ana yarış takımının yanı sıra, Formula 1 yarışlarında asıl olarak pilot yetiştirmeye yönelik olan ikinci  bir takım oldu.

Takımın mobil konteynerlerinin donanımı için GEZE çok özel bir projeyle görevlendirildi. Toro Rosso takımının her yarışta hazır bulundurduğu, kalmak ve toplantı yapmak için kullandıkları konteyneri GEZE yeni ECdrive serisinden farklı tahrik mekanizmalarıyla donattı. Çünkü otomatik yana kayar kapı mekanizmaları, işlevsellik ve ekonomik kullanım bakımından ortalamanın üzerinde kullanılıyorsa, ECdrive mükemmel bir seçim oluşturmaktadır.

EC Drive otomatik yana kayar kapı mekanizmaları bütün detaylarında tavizsiz güvenirlik sunmaktadır. Yüksek kalitedeki malzemeler ve en yeni kumanda teknolojisi, tahrik mekanizmasına rahat kullanım özelliğini vermektedir. Düşük aşınmalı ve kendini temizleyen makaralar sessiz çalışmaktadır ve bu nedenle iç mekanlarda kullanım için idealdir. Bu modern tahrik mekanizması Formula 1 takımının konteyner planlayıcısını, bütün dünyaya yayılmış olan GEZE tahrik mekanizmalarının kullanımı hakkında bir kez daha ikna etmiştir.