Kişisel erişim kontrolü

Özel ihtiyaçlarınız için bireysel emniyet çözümleri

Erişim kontrol sistemleri, her gün çok sayıda insanın girip çıktığı binalarda zorunludur. Binaya giren herkesin aynı yetkisi bulunmayabilir. Yangından koruma, acil çıkış yolları vs. ihtiyaçlarla beraber binalar çabucak karmaşıklaşabilir. Bazen özel çözümler sıralanır. Amacımız, emniyeti her an azami düzeyde tutmaktır.

Islak odalar

Özel koşul: Islak odalarda acil çıkış kapısı izleme ve kontrolü

© GEZE GmbH

Özellikle büyük binalarda güvenli acil çıkış ve kurtarma yolları zorunludur. Kapı kontrol cihazları elektrikle kilitlenen bir ya da daha fazla acil kaçış yolu kapısını kontrol edip izler: Kapı kontrol cihazları sadece kuru odalarda değil, ıslak odalarda da kullanılır. Kapı kontrol cihazları halka açık yüzme havuzları ya da yaşam alanlarında çoğunlukla su serpintisine ya da yoğun kir ve toza maruz kalır. Bazen kontrol ünitelerinin daima düzenli çalışmasını sağlamak için özel koruma gereklidir.

Çözümlerimize genel bakış

  • TZ 320 kapı kontrol cihazı için serpinti suya ve toza karşı yüksek koruma
  • Kaliteli tasarım görünümü
  • IP koruma sınıfı IP 54 uyumlu kapı kontrol cihazı için ilave kasa geliştirme - sıvı ve katı partikül nüfuzuna karşı koruma
  • Vandalizme karşı ideal koruma sunan kaliteli LS paslanmaz çelik kasalı oldukça sağlam kontrol ünitesi tasarımı
  • Toz ya da su serpintisine karşı güvenilir koruma için kaliteli LS paslanmaz çelik tasarımı
  • Sağlam tasarımı vandalizme küçük bir alan sunar ve kamu alanlarında kullanılabilir
  • Standart TZ 320 kapı kontrol cihazı için ek kullanım alanları – örneğin özellikle tozlu ya da nemli uygulama alanlarında
  • Sıva altı ya da duvara monteli model olarak kullanılabilir
IP koruma sınıfı IP 54 ile uyumlu ilave kasa ile beraber TZ 320 kapı kontrol cihazı.

© GEZE GmbH

Her koşulda emniyet

Islak odalar için çözümümüz: IP koruma sınıfı IP 54 ile uyumlu ilave kasa ile beraber T 320 kapı terminali. Sıvıların ve katı partiküllerin nüfuzunu önler. Serpinti su, toz ve kir yüzme havuzlarında, spalarda ve diğer ıslak odalarda tereddütsüz kullanılabilecek bu kapı kontrol cihazlarına karşı bir tehlike oluşturmaz.