Services

GEZE Services

GEZE olarak amacımız sizi uzun vadede memnun etmektir. Ürünlerimizin ihtiyaçlarınızı güvenilir ve sorunsuz bir şekilde karşılamasını istemekteyiz. Projenizin tüm aşamalarında kapsamlı danışmanlığa ve sunduğumuz hizmetlere odaklanmamızın nedeni budur. Sunduğumuz çok sayıda hizmete ilişkin bir listeyi aşağıda bulabilirsiniz.

Çevrimiçi servis mukaveleleri

Teknisyen ihtiyacınız mı var?

GEZE Service Shooting 2022

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

GEZE, size projeleri kolayca ve güvenilir bir şekilde çevrimiçi kullanıma alma seçeneği sunmaktadır. Lütfen çevrimiçi siparişi dikkatlice doldurunuz. Siparişinizi aldıktan hemen sonra size onay göndereceğiz. Sorunuz yoksa siparişiniz incelenmek üzere servis teknisyenlerimize yönlendirilecektir.

Normal çalışma saatleri dışında acil talepleriniz olursa GEZE çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz:
+90-216-564-4393

Çevrimiçi hizmet siparişi formuna gidiniz

Eğitim

GEZE eğitimleriyle ileri düzey uzmanlık

GEZE ile her zaman teknolojiye ayak uydurunuz!

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Eğitim merkezimizde GEZE ürünlerine yönelik kapsamlı bir yetkinlik programı uygulanmaktadır. Eğitim ve seminer programımız, GEZE ürünlerini kullanıma alma konusunda yeterlilik onay belgeleri almanızı ve bunun yanı sıra çeşitli standartlar ve yönetmeliklere dair seminerlere katılmanızı sağlamaktadır. Yeniliklerden haberdar olunuz!<br/> Ağırlıklı olarak imalatçılara hitap edecek şekilde tasarlanmış ürün eğitimlerimize ek olarak mimarlar ve planlayıcılar için de ayrı etkinlikler sunmaktayız. Katılımcılar kapı otomasyonu, kapı teknolojisi ve emniyet teknolojisi gibi konularda bilgi ediniyor ve birlikte karmaşık kapı standartları için çözümler geliştirmekteyiz.

Sizin için özelleştirilmiş bir eğitim programı hazırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bireysel eğitim teklifi talep ediniz

Araç ve gereçler

GEZE ürünlerinin planlanmasında ve montajında kullanılan araç ve gereçler

Bireysel danışmanlığa ek olarak size, günlük işlerinizde bina idare sistemleri planlama, kurma ve bakım süreçlerinizde kullanabileceğiniz çeşitli uygulamalar ve araçlar yoluyla da destek verebiliyoruz: örneğin, Powerturn konfigürasyonunda, pencerelerin sistem tasarımının hesaplanmasında veya çeşitli kapıların planlama ve konfigürasyon süreçlerinde destek alabilirsiniz. GEZE YouTube kanalımızda da GEZE ürünlerinin montajına dair çok sayıda faydalı video bulunmaktadır.

GEZE araç ve gereçlerine gözatınız

Şirketimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi

İndirmeler alanında kapsamlı dokümanları bulabilirsiniz. Ayrıntılı ürün bilgilerine GEZE müşteri portalından ulaşılabilmektedir. Ek bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen bizimle bireysel olarak iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

GEZE indirmeler alanına gidiniz

İletişim

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bir sorunuz veya öneriniz mi var? Bizimle birçok şekilde iletişime geçebilirsiniz.

İrtibat

Kapsamlı ve kullanıcı dostu

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Size daha iyi ve daha kapsamlı hizmet verebilmek ve yeni kullanım seçenekleri sunmak için kolayca kullanabileceğiniz hizmetler, uygulamalar ve portallar da sağlamaktayız.

GEZE MÜŞTERİ PORTALI

GEZE TEDARİKÇİ PORTALI

Erişim talep ediniz