Planlama

İyi bir planlama yapıldığında iş yarılanmış sayılır. GEZE planlama sürecinde size yardımcı olmaktadır.

İnşaat projeleri, yeni kılavuzların ve yenilikçi teknolojilerin sunulmasıyla her geçen gün daha da karmaşık bir hale gelmekte. Sahip olduğumuz uzmanlıkla projelerinizle ilgili konularda size destek olabiliriz. Tüm proje aşamalarında size bireysel ve ihtiyaçlarınıza özel danışmanlık hizmeti sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ürünlerle ilgili bilgileri ve etkili araçları sağlamaktayız.

BIM projeleri

GEZE BIM projeleriyle entegre bina planlaması

  • BIM projelerini ücretsiz indiriniz
  • ArchiCAD, Autodesk Revit ve Nemetschek Allplan için mevcuttur
  • Kapı konfigürasyonu aracı arayüz eklentisi

ArchiCAD, Revit veya Allplan kullanırken CAD yazılımınız aracılığıyla GEZE'den BIM projesini yükleyebilir ve konfigüre edebilirsiniz. BIM, bina görüntülemelerine ek olarak planlama ve inşaat aşamalarında özellikle önem taşıyan ek faydalar da sunmaktadır. GEZE BIM projeleri, size öngörülebilir masraflarla kolay planlanabilir bakım süreçleri sağlamak için değerlendirilebilir bilgiler içermektedir.

GEZE BIM projeleri hakkında daha fazla bilgi edininiz

İhale davetleri

İhaleniz için doğru dokümanlar

GEZE; ihaleler için projeye ve ürüne özel davetler, teknik çizimler ve kablolama şemaları oluşturmanıza yardımcı olabilir. İlgili şablonlar ve araçlar internet sitemizden ve GEZE kataloğundan indirilebilir.

GEZE Proje Danışmanlarına da güvenebilirsiniz. Danışmanlarımız tüm gerekli teknik çözümlerin geliştirilmesinde, tüm iş kolları genelindeki planlama süreçlerinde ve kapı listelerinin oluşturulmasında size ücretsiz destek sağlamaktadır.

ausschreiben.de sayfasındaki GEZE kataloğuna gözatınız

GEZE internet sitesindeki ihale şartnamelerine gözatınız

GEZE mimarların takdirini kazandı

Hangi inşaat ürünü imalatçılarıyla çalışmayı tercih ettiklerini ve en iyi ürünleri ve çözümleri hangi şirketin sağladığını öğrenmek üzere mimarlara yönelik düzenli anketler gerçekleştirilmektedir.

Daha fazla göster Daha az göster

Mimarlar GEZE'yi seviyor

© GEZE GmbH

Çifte ödül: GEZE; 2017 Architects' Darling Ödülleri'nde "Otomatik Kapılar" kategorisinde altın ödülü aldı. Şirket, "Emniyet ve Erişim Kontrolü" kategorisinde de bronz ödüle layık görüldü. 

Golden Phoenix, inşaat sektöründeki en çok rağbet gören çözümleri ödüllendiriyor. Bu ödül için uygulanan geniş ölçekli ankete yaklaşık 2000 mimar ve planlayıcı katıldı ve bu kişiler, en iyi ürünleri ve çözümleri öneren şirketlere dair değerlendirmede bulundular.

Bireyselleştirilmiş ve sektöre özel danışmanlık

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Projenizin özellikleri ne olursa olsun, GEZE'nin yetkin bir çözüm sağlayıcı ve güvenilir bir ortak olarak size destek vereceğinden emin olabilirsiniz. Yurt içinde ve yurt dışında her sektöre ilişkin detaylara hakimiz ve bu sayede size en uygun planlama desteğini verebiliriz. GEZE, projenizin parçası olan tüm teknik özellikler, çözümler ve destek hizmetlerine yönelik kapsamlı proje danışmanlığı sağlayabilmektedir.

GEZE'deki servis uzmanları uzun yılların deneyimine sahiptir ve bina sistemlerine yönelik ihtiyaçların tümünü bilmektedirler. Bu uzmanlar düzenli olarak, değişen düzenlemeleri ve kılavuzları kapsayan ileri düzey mesleki eğitim almaktadırlar. Büyük oranda bireysel gereksinimleri dahi sizinle birlikte karşılayabiliriz.

Sektör çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edininiz

Bireysel danışmanlık için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz:

İletişim formunu görüntüleyiniz
Eğitimler

Mimarlara ve planlayıcılara yönelik eğitimler

Eğitim oturumlarımızda mimarların ve planlayıcıların kapı otomasyonu, kapı teknolojisi ve emniyet teknolojisine ilişkin sıkça sordukları soruları ele alıyoruz. Bir sistem imalatçısı olarak çeşitli gereksinimler arasındaki etkileşimleri anlıyoruz ve bu bilgimizi kapı bileşenleriyle ilgili mümkün olan en uygun seçimlerin yapılmasında kullanabiliyoruz. Bölgenizdeki eğitimler hakkında daha fazla bilgi alınız.

Planlama araçları

Projeniz için faydalı planlama araçları

Bireysel danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra GEZE planlama araçlarımız da doğrudan iş yerinizde size destek sağlayabilirler. GEZE planlama araçları, projelerinizi daha verimli bir şekilde tasarlamanıza yardımcı olmaktadırlar. Örneğin, kapılar ve pencereler çevrimiçi planlanabilir. Uygulamamız sayesinde hareket halindeyken dahi çeşitli GEZE ürünlerine erişebilirsiniz.

GEZE müşteri portalına giriş yapınız

GEZE portalımız size, kapıların ve pencerelerin planlanmasına yönelik konfigürasyon aracı gibi birçok ürün arasından seçim yapmayı kolaylaştıran kapsamlı bir araç yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca, ürünlerimizi doğrudan çevrimiçi sipariş edebilirsiniz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için GEZE müşteri portalımıza giriş yapınız.

GEZE müşteri portalına giriş yapınız

Downloads

İndirilebilecek bilgiler

Uzman planlama

Uzman planlama ile müşteri desteği

Kapı sistemleri için planlama desteği

Döner kapı sistemi Slimdrive EMD-F-IS Polonya, Breslau'da bulunan Medicus Kliniğinde

Sıralı kapanma mekanizmasına, engel algılamaya, otomatik geri dönüşe ve Push & Go fonksiyonuna sahip, 2 kanatlı yangın ve duman geçirmez kapılar için elektro mekanik döner kapı motor sistemi. © Maciej Lulko / GEZE GmbH

Montaj planına göre kapıların yangın emniyeti, soygun, ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve engelsiz erişilebilirlik gibi konularda çeşitli esasları karşılaması gerekmektedir. Bu esaslara ilişkin gereksinimler genellikle oldukça detaylıdır. Geniş çaplı inşaat projelerinde kapılar, her kapıya özel teknik özelliklerin bulunduğu kapı listelerine kaydedilmektedir.

Planlama ve inşaat sürecinde binayla ilgili farklı iş kollarının yer alması ya da kapı teknolojisinin genel bağlamda gözden geçirilmemesi, oldukça kompleks nitelikteki kapı sistemlerinin uygulanmasını zora sokabilir. GEZE, kapı planlama süreçlerinizde danışmanlık sağlar ve bileşen seçiminde size destek olmaktadır.

Engelsiz erişilebilirlik planlamasına yönelik kılavuzlar ve gereksinimler

Bağımsız hareket edebilmek, engelli ve yaşlı insanlar için özellikle önemlidir. Bu insanlar bulundukları ortamda bağımsız şekilde ve kısıtlama olmadan hareket etmek istemektedirler. Neyse ki toplum "engelsiz erişilebilirlik" konseptine daha fazla önem vermeye başladı. Bu konu daha önce vücudun fiziksel kısıtları, ileri yaş ve hastalıkla ilişkilendirilse de, artık daha çok bağımsız hareket, konfor ve emniyet gibi engelsiz erişilebilirliğin gerçek faydalarına odaklanılıyor. Engelsiz inşaatlar halihazırda çeşitli standartlarda ve düzenlemelerde yerini almış bulunmakta.

Engelsiz erişilebilirlik hakkında daha fazla bilgi edininiz

YouTube'daki GEZE ürün videoları

GEZE ürün dünyası hakkındaki detaylı bilgileri videolardan kolayca öğrenmek için GEZE YouTube kanalını ziyaret ediniz. GEZE çözümlerinin sunulduğu ürün videolarına kurulum ve montaj videolarını da ekledik. GEZE ürünleriyle çalışırken en yüksek verimi almak için bu videolardan faydalanabilirsiniz.

GEZE YouTube kanalına gidiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İrtibat

GEZE santral +90-216-455-4315