Showmobile

GEZE Showmobile Turda

GEZE'de mobilite birinci önceliğimizdir. Ne kadar çevik olduğumuz yalnızca yenilikçi ürünlerimiz ve hizmetlerimizden anlaşılmaz: GEZE Showmobile aracımız, en son çıkan ürün ve çözümlerimizi sunmak için Avrupa genelinde birçok konumu ziyaret etmektedir.

GEZE, Showmobile sayesinde tüm Avrupa'da

Kuzeyden güneye ve doğudan batıya yaptığımız turda, GEZE showmobile araçları 2007'den beri toplam 370.000 km yol gitmiş, sayısız etkileyici yeri ziyaret etmiş ve unutulmaz anlar yaşamışlardır.

GEZE Showmobile son yıllarda yalnızca Almanya'da değil tüm Avrupa kıtasında gezmektedir.

GEZE Showmobile şu ana kadar İtalya, Baltık Ülkeleri, Macaristan, Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan, Avusturya, Finlandiya, Norveç, İsveç, Romanya, Polonya, Hırvatistan, Bosna, Slovenya, Türkiye, Ukrayna, İspanya, Fransa, Makedonya ve İsviçre'ye gitmiş ve hatta birçok ülke birden fazla kez ziyaret edilmiştir. Sonuç olarak yeniden buluşmak da yeni yerler öğrenmek kadar keyifli olmuştur.

Son derece etkileyici

Yaklaşık 7,5 metre uzunluğa, 2,3 metre genişliğe ve üç metreden fazla yüksekliğe sahip dört ton ağırlığındaki Showmobile son derece etkileyicidir. Kompakt, ancak kapsamlı olan GEZE Showmobile en son kapı, pencere ve emniyet teknolojisi yenilikleri ve bina otomasyonu çözümlerimiz ile donatılmıştır.

GEZE Showmobile hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz:

GEZE Showmobile broşürü (PDF | 604 KB)

GEZE çözümlerini ilk elden deneyimleyiniz

GEZE Showmobile'ın bir sonraki Almanya ve Avrupa turlarını heyecanla bekliyoruz!
Bu arada: Etkinlikler için kolay ve basit bir şekilde GEZE Showmobile rezervasyonu yaptırabilirsiniz:

Bizimle iletişime geçiniz