Ürünler ve çözümler

Kapı ve pencere ürünlerinde, sistem çözümü ve servis menüsünde GEZE dünya çapında lider bir kuruluştur. Bina’nızdaki bütün taleplerde sizi geniş kapsamlı bir şekilde desteklemekteyiz. Çözümlerimiz işlevsellik, emniyet, konfor ve dizaynı birbiri ile birleştirmektedir. Bina otomasyonu ve ağ bağlantısı alanındaki becerimiz ile bina akıllı bir binaya dönüşecektir. Biz size ilk fikirden, gerçekleştirmeden tam ölçüye göre hazırlanmış çözümlerden, kişisel servis menüsü ve bakıma varıncaya kadar bütün alanlarda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Aile işletmesi

Küresel başarı

GEZE GmbH Merkezi

1863 yılından beri küresel alanda başarılı ve finansal açıdan güçlü bir aile işletmesi olarak faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimiz işçiliğimizin kalitesinden, sunduğumuz kullanışlı çözümlerden ve tasarımlarımızdan her zaman memnun kalmaktalar. Tutarlı bir performans sergilerken bir yandan merakımızı besliyor ve dinamik kalıyoruz. Sektördeki yeni trendlere, gelişmelere ve pazarlara açığız. İnsanların içinde yaşamaktan ve çalışmaktan zevk alacakları binalar tasarlamak için bina teknolojisi dijital ağını büyük oranda geliştirmeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız.

Şirket hakkında ayrıntılı bilgi<br/> GEZE'nin 150 yılı

213

konum

22

ülke

159

yıl

Konumlar

Dünyanın her yerinde toplam 3200'den fazla çalışanımız var ve bu sayının artmasını beklemekteyiz. Leonberg'deki uluslararası merkezimize ek olarak dünyanın dört bir yanında toplam 37 iştirakimiz bulunmakta. Bu, müşterilerimize her zaman yakın olma ve bu sayede yerel seviyede kusursuz hizmet sunma anlayışımızın bir göstergesidir.

Şirketimizin bulunduğu konumlara gözatınız