Endüstriyel çözümler

Eğitim - işlevsel, davetkar ve güvenli bina yönetim sistemleri

Erişilebilir kapılar, önleyici yangından korunma ve vandallığa karşı koruma: bunlar, eğitimdeki kapı, pencere ve güvenlik teknolojisi için talepleri şekillendiren anahtar sözcüklerden sadece birkaçı. GEZE, bu talepleri anlamakta ve projenin her aşamasında özel ve çözüm odaklı tavsiyeler sunmaktadır.

Eğitim için yenilikçi bina yönetim sistemleri

Anaokulları, ilkokullar ve ortaokullarda kullanılan mimari, işlevsel, davetkar ve güvenli olmalıdır. Örneğin, kapı ve pencereler, yangından korunma ve havalandırmada önemli bir rol oynamaktadır. GEZE’nin sunduğu geri çekilebilir kol tahrikleri, yüzlerce pencere için dahi konforlu günlük havalandırma sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Yangın önleyici tedbirlerde ise güvenli duman çıkışı sağlamakta ve kilit sistemleri de hırsızlığa karşı koruma sunmaktadır.

Herkes için erişim, her eğitim tesisinin planlamasının bir parçasıdır. Otomatik sürme kapılar ve kanatlı kapılar, öğrencilerin binaya üçüncü kişi desteği olmadan girmesini sağlar. Ek sensörler, kapıların otomatik olarak açılmasına yardımcı olmakta ve serbest salınım fonksiyonu, kapının minimum güç harcayarak açılmasına olanak sağlamaktadır.

Diğer bir önemli nokta: Entegre kapı hidrolikleri, kapı ve pencerelerin vandallığa olanak tanımamasını sağlamaktadır.

GEZE, anaokullar, ilkokullar ve ortaokullar için bina yönetim sistemlerine ilişkin talepleri bilmekte ve projenin tüm aşamalarında size destek olmaktadır.