Dünya lideri

GEZE: Kapılar ve pencereler için ürünler, sistem çözümleri ve hizmetler

GEZE; fikir geliştirme, planlama ve seri ürünlerle operasyonel uygulamadan özel tasarlanan sistem çözümlerine, bireysel hizmete ve bakım hizmetlerine kadar her alanda bina hizmetlerinde yeniliği, üst düzey kaliteyi ve bütüncül destek yaklaşımını temsil etmektedir. Kapı, pencere ve emniyet teknolojilerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz ve bina otomasyonuna ilişkin dijital ağın arkasındaki en büyük itici güçlerden biriyiz.

Engelsiz erişilebilirlik ya da yangından koruma amaçlı otomatik kapı çözümleri, doğal havalandırma veya yangın halinde duman ve ısı tahliyesi amaçlı pencere motorları ve bina otomasyonu için dijital kapı ve pencere ağları, hizmet portföyümüzden yalnızca birkaç örnek teşkil etmektedir. Hedefimiz, kullanıcılar için üst düzey konfora ve mümkün olan en yüksek emniyet seviyesine sahip yaşanası binalar geliştirmektir.

Daha fazla oku

Ürünler ve çözümler:

Last Item Background
Binanıza özel çözümler Ofis kompleksleri, hastaneler veya alışveriş merkezleri... Burada, binanız için işlevsellik, kolaylık ve estetik açısından en doğru çözümleri bulabilirsiniz.
Aile işletmesi

Küresel alanda başarılı

GEZE GmbH Merkezi

1863 yılında kurulan, küresel alanda başarılı ve finansal açıdan güçlü bir aile işletmesiyiz. Ürünlerimizdeki ve çözümlerimizdeki işçilik, konfor ve tasarım dünyanın her yerindeki müşterilerimizi her an etkilemeye devam etmektedir. Performansımızı tutarlı şekilde sürdürürken merakımızı beslemekte ve dinamik kalmaktayız. Sektördeki yeni trendlere ve pazarlara her zaman açığız. Yaşanası binalar tasarlamak için bina teknolojisiyle ilgili dijital ağ bağlantılarını kullanmaktayız.

Şirket hakkında daha fazla bilgi

GEZE'nin 160 yılı

213

konum

22

ülke

160

yıl

Dünyanın dört bir yanındaki merkezlerimizde toplam 3200'den fazla çalışanımız var, ve bu sayı artmaya da devam edecektir. Uluslararası merkezimiz Leonberg'de bulunmaktadır. Dünyanın her yerinde toplam 37 iştirakimiz var; ancak, Hizmet esasımıza uygun olarak müşterilerimize her zaman yakın olmaktayız ve bu sayede yerinde kusursuz hizmet vermekteyiz.

Şirketimizin bulunduğu konumlara gözatınız