Güncel Haberler

Burada GEZE GmbH ürün yeniliklerimiz, yeni ulusal ve uluslararası referans projeleri hakkında güncel bilgiler bulabilirsiniz. Keyifli okumalar!

GEZE, olağanüstü inovasyon başarısı ve TOP 100 Yenilikçi Şirket sertifikasıyla Almanya'nın en yenilikçi şirketlerinden biridir

20.08.18

GEZE tekrar TOP 100 Yenilikçi Şirket sertifikası alarak Almanya'nın en başarılı kobi inovatörlerinden biri olduğunu tescilledi. GEZE Araştırma ve Geliştirme Genel Müdürü Gerald Haas, Ludwigsburg'taki Forum am Schlosspark'ta...(daha)

GEZE yeni bir geliştirme merkezi açıyor: Alman tesisi için geleceğe yönelik yatırım

25.10.17

GEZE, geliştirme kapasitesini artırmak amacıyla, yeni ve son derece modern bir geliştirme merkezinin inşaatına 13 milyon euro yatırım yaptı. Açılış, 20 Ekim 2017 tarihinde Baden-Württemberg'de Ekonomik İşler, Çalışma ve Barınma...(daha)

Güçlü GEZE Tasarımı: Powerturn F-IS/TS otomatik kapı açma sistemi, prestijli tasarım ödülünü aldı

20.10.17

Dünyanın en övgüye değer tasarım ödüllerinden biriyle tanınan üstün tasarım: 2018 Alman Tasarım Ödülünü kazanan, Powerturn F-IS/TS otomatik kapı açma sistemi oldu. Bu üst düzey ödül, Alman Tasarım Konseyi uzmanlarından oluşan bir...(daha)

Gümüş Focus Open: GEZE ActiveStop önemli bir tasarım ödülü daha kazandı

16.10.17

GEZE ActiveStop tasarım kalitesi bir ödülle daha onaylandı: 2015 yılında ödül kazanan iç mekan kapıları için kapı yavaşlatma sistemi, şimdi de kapı üzerine oturtulan yeni modeli için Baden-Württemberg Tasarım Merkezi Focus Open...(daha)

2017 INDUSTRY AWARDS – GEZE en iyiler arasında Benzersiz kombine valf makinesi ile daha esnek ve sürdürülebilir imalat

09.05.17

Bina teknolojisi uzmanı, ölçme, test etme ve otomasyon teknolojisinin optimizasyonu için yenilikçi bir çözümle INDUSTRY AWARDS 2017 jürisinin beğenisini kazandı ve artık kendini 'Üretim Teknolojisi ve Mühendisliği' kategorisinde...(daha)

Vinçlerin dünyasından büyüleyici gözlemler, GEZE’ den en son kapı, pencere ve güvenlik teknolojisini içeren proje ABUS KranHaus

01.03.17

Akılda kalıcı noktalar: KranHaus (vinçlerin evi), vinç üreticisi ABUS şirketinin Gummersbach'deki merkezinde bulunan yeni satış ve eğitim merkezinin adıdır. Dört katlı, açık mekan binanın açılışı geçtiğimiz yıl yapılmıştır. Kapı,...(daha)

BAU Münih 2017’ den izlenimler: Akıllı teknoloji için akıllı bina kontrolü - Yeni bina otomasyon sistemi GEZE Cockpit: konfor, güvenlik ve verimlilik

02.02.17

İş ve yaşam alanlarında, operasyon binalarında verimli, güvenli ve sürdürülebilir şekilde konforu artırır. Yeni GEZE Cockpit bina otomasyon sistemi sayesinde, kapı ve pencere bulunan alanlardaki otomatik sistem bileşenleri, GEZE...(daha)

GEZE giriş kapısı paketi: Erişilebilir, güvenli ve ‘akıllı’

19.01.17

Küçük kamu birimleri, özel tek veya çok aileli evler bile akıllı çözümlerle Akıllı Ev olarak optimize edilebilir. Buna yönelik GEZE, tek bir kaynaktan özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Kullanıcısının isteğine göre tamamen...(daha)

Merkezi kontrol üniteleri ile çok fonksiyonlu Powerturn F-IS/TS otomatik kapı açma sistemi: otomatik kapı ve kapı kapatıcısı teknolojisinin ‘güçlü’ bağlantısı

18.01.17

Otomatik kapı sistemleri IO 420 BACnet arayüz modülü aracılığıyla bina yönetim sistemlerine entegre edilebilir ve merkezi olarak kontrol edilebilir. Kişiselleştirilmiş komple çözümler alanında bir sistem tedarikçisi ve uzmanı...(daha)

ICONIC AWARDS 2017: İç Tasarım Yeniliği ödülüne layık görüldük - GEZE Levolan 120 kayar kapı sistemi tasarımı

21.11.16

Levolan 120 kayar kapı sistemi, bina bağlantı elemanları yarışma kategorisinde Alman Tasarım Konseyi'nin küresel iç tasarım sektörü ile ilgili sunduğu, amacı iç tasarım ile ilgili en iyileri bulmak olan en prestijli ödül 'ICONIC...(daha)

Farklı bir ödül: Brigitte Vöster-Alber “Baden-Württemberg Eyaleti İş Madalyası“na layık görüldü

11.11.16

GEZE GmbH CEO'su Brigitte Vöster-Alber, Baden-Württemberg Eyaleti İş Madalyasını Ekonomi Bakanı Dr Nicole Hoffmeister-Kraut'tan aldı. Bu ödül, Baden-Württemberg'in ekonomisine üstün katkı yapan kişilere verilmektedir. Stuttgart...(daha)

GEZE BAU 2017'de: 16 - 21 Ocak 2017 Messe Münih Fuar Merkezi Salon B1, No 538-539

20.10.16

GEZE üretimi akıllı cephelerGEZE, BAU 2017'de binaları gerçekten 'Akıllı Bina' yapan yeni ve yenilikçi ürünleri ile sistem çözümlerini tanıtacak. Ev ve bina sistem teknolojileri (KNX ve BACnet) için iletişim standartları ile ürün...(daha)

Konrad-Adenauer-Stiftung “Sosyal Pazar Ekonomi Ödülü” Brigitte Vöster-Alber'in oldu

14.10.16

Konrad-Adenauer-Stiftung vakfı, GEZE CEO'su Brigitte Vöster-Alber'i 2016 Sosyal Pazar Ekonomisi Ödülü ile onurlandırdı. Jüri açıklamasında, “Aile şirketinin amaçlarının ardında yatan güç ve değerlerinin koruyucusudur. Bununla...(daha)

Rollan 40 ve 80 NT kayar kapı sistemi: yeni detaylarla kendini kanıtlamış bağlantı elemanları

12.10.16

GEZE Rollan NT sistemi yaşam alanlarında 40 veya 80 kg kayar kapılar için akıllı bir çözüm sunar. Yeni ve oldukça hafif sürgülü taşıyıcılar ile sistemi hareket ettirmek daha da kolay. Tek veya iki taraflı frenleme sistemi ise...(daha)

Yeni ara yüz modülü IQ box KNX satışa çıkıyor: KNX ortamında daha akıllı doğal havalandırma-için pencereler ve tüm bileşenler birbiriyle iletişim halinde

04.07.16

GEZE IQ box KNX pencere teknolojileri ile KNX sistemlerinin dünyasına erişmek son derece kolay bir hale geliyor. Kontrollü, doğal bir havalandırma sağlamak için, IQ pencere kontrol mekanizmaları KNX sistemli binanın veri yoluna...(daha)

En yenilikçi şirketlerden biri seçilerek, 7. Kez ödüle layık görüldü

28.06.16

GEZE Almanya’nın en yenilikçi şirketlerinden biri seçildi: Üstün inovasyon yönetimi sayesinde en Yenilikçi 100 şirket arasına girmeyi başardı. (daha)

Araştırma ve Geliştirme Sektörüne Yeni Yatırım

20.06.16

GEZE yeni bir geliştirme merkezi inşa ediyor ve inovasyon faaliyetleri için kapasitesini artırıyor. (daha)

GEZE İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı'nda 10-14 Mayıs 2016, Tüyap Fuar Toplantı ve Kongre Merkezi, Salon 8, Stand 601

27.04.16

Kapı, Pencere ve Güvenlik Teknolojisinde Yenilikçi Çözümler: GEZE, kapı, pencere ve güvenlik teknolojisi ile ilgili ürün portföyünden kapı ve pencerelerde çok çeşitli açma ve kapama senaryoları için yenilikçi sistem çözümlerini...(daha)

GEZE serbest salınımlı kapı sistemleri Robert-Bosch hastanesinin yeni "Atrium" ilave binasında

08.01.16

Çok sayıda hastane tesisi ile Stuttgart Almanya'nın en büyük ve en modern sağlık birimlerini içeren şehirlerden biridir. 2014 yılında Robert-Bosch hastanesi yeni birçok branşlı hastane binası açmıştır. GEZE'nin modern kapı ve...(daha)

GEZE ActiveStop önemli bir tasarım ödülü kazandı - Alman Tasarım Ödülü ve Gümüş FocusOpen Kazananı

30.10.15

GEZE ActiveStop'un mükemmel tasarımına çifte onay: Bina içi kapıları için çift taraflı frenleme sistemi, “Bina ve Elemanları” kategorisinde Alman Tasarım Ödülü 2016'nın kazananı oldu. Alman Tasarım Konseyi, dünyanın en saygın...(daha)