GEZE – sıra dışı hayvanlar için bir kalp

“Hayvanlar için yaşam derneği” çiftlik barınağının kurucusu ve ana sorumlusu, Christiane Rohns, istismar ve ihmal edilen hayvanlara yaşanacak bir yuva vermeyi kendisine görev edinmiştir. Allgäu Amtszell ‘ de yer alan eski bir at üretme çiftliğinde, içlerinde ördeklerin, kedilerin, köpeklerin, atların ve aynı zamanda lama ve bir göbekli domuz gibi egzotik hayvanların bulunduğu, yaklaşık 300 hayvan yaşamaktadır.
Özellikle de davranış bozukluğu olan köpekler ile Rohns çok çabuk iletişim kurarak insan ve havyan arasındaki o güven bağını yeniden oluşturabilmektedir. Önceleri tehlikeli olarak sınıflandırılmış olan, travmatize köpekleri yeniden güvenilir birer evcil hayvana dönüştürerek tecrübeli köpek sahipleri ile yeniden  buluşturmaktadır.
Hayvan dostu ve hayvan sahibi, GEZE GmbH’ nın yönetici ortağı, Brigitte Vöster-Alber, derneği aralıksız bağışlar ile desteklemektedir. Bina tadilat ve genişletme işleri, yem ve diğer tüketim malzemeleri ile ilgili cari giderler yüklü miktarlar tutmaktadır. Gelecekte de istismar edilmiş hayvanlara yardımcı olabilmek için, dernek bu tür yüklü bağışlara muhtaçtır.
http://www.der-gnadenhof.de/

 
Bağış hesabı:
Hesap no:137 241
Gnadenhof »Lebenswürde für Tiere e.V.
Kreissparkasse Ravensburg, BLZ 650 501 10
Amtszell’ de ki çiftlik barınağı
Gnadenhof „Lebenswürde für Tiere e.V.
Çiftlik barınağında ki domuz
Allgäu çiftlik barınağındaki at
"Sugar" adlı köpek