Şeffaflık ve şıklık

Açık ve şeffaf bir iç mimari için cam sistemleri

Cam, birçok modern yapıda, özellikle kamu binaları veya alışveriş merkezlerinin beton, ahşap veya plastik malzemelerden yapılmış dış cephe, bölme duvar ve kapılarında yerini almıştır. Hatta özel binalarda bile, cam giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Cam çözümleri zahmetsizce bina mimarisi ile harmanlanmakta veya vurgulanarak öne çıkmaktadırlar. Kullanım alanları neredeyse sınırsızdır. GEZE, planlamada koruma, ısı ve esneklikten vazgeçilmeden, geniş tasarım alanlı, işlevsel, dayanıklı ve estetik çözümler için çeşitli teknolojiler sunar.

IGG entegre edilmiş komple cam sistemleri – camın arkasındaki teknoloji
Donanım sistemlerinin ve çerçevelerinin cam elemanlarının estetiğini bozmasını istemiyorsanız, IGG ideal çözümdür. Kapı donanım ve profillerinin iki gömme cam arasına görünmez biçimde yerleştirilmesi, geniş bir şeffaflık sağlamaktadır.

GGS komple cam sistemleri – şık paslanmaz çelik tasarım bağlantılar
Şık ve üstün nitelikli GGS- bağlantı parçaları klasik tasarımları ile göz doldurarak, çok yönlü kullanım olanakları sunmaktadırlar – özellikle kayar kapılar için. GGS paslanmaz çelik bağlantı tertibatı çift noktadan tutucu ile donatılmış olup, kanat ağırlığı 120 kg’ ya kadar olan kapı kanatlarının açılmasını mümkün kılmaktadır.