GEZE, Essen'de düzenlenen Güvenlik Fuarında 25 - 28 Eylül 2018 tarihleri arasında bizi ziyaret edebilirsiniz

Ağ Güvenliği. GEZE tarafından yapıldı. Binalar nasıl daha güvenli, konforlu, verimli, ekonomik ve sürdürülebilir bir şekilde yönetilebilir? Bina otomasyonuna yönelik yenilikçi GEZE sistemi ile: GEZE Cockpit ilk akıllı kapı, pencere ve güvenlik sistemidir. Ayrıca yangından koruma kapılarındaki sabitleme sistemlerine yönelik oluşturulan telsiz sistemi kitinin sunduğu ek avantajlar da ziyaretçilerin mutlaka ilgisini çekecektir. Bir kazananımız var! Döner kapılar için otomatik kilitlemeli panik kilitleri ve "görünmez" kontrol sisteminin sunduğu birçok avantaj fuara gelen ziyaretçileri etkileyecektir.

Akıllı ağ bağlantısı aracılığıyla artırılmış güvenlik

Farklı ürün gruplarından ürünler bina içinde en uygun şekilde iletişim kurduğunda binalar daha güvenli hale gelmektedir. GEZE Cockpit ilk akıllı kapı, pencere ve güvenlik sistemidir. GEZE ürünlerinin merkezi olarak akıllı ağ ile entegre edilmesini, görselleştirilmesini, izlenmesini ve çalıştırılmasını sağlamaktadır. GEZE Cockpit ilk kez GEZE ürünlerinin tam zekasını sergilemesini sağlamaktadır. Tüm mevcut kontrol seçenekleri ve durum bilgileriyle tüm ürünler bina otomasyon sistemine entegre ediliyor: akıllı binalarda tamamen yeni seçenekler için. GEZE Cockpit bağımsız bir sistem olarak kullanılabilmekte veya öncelikli bina idare teknolojisine entegre edilebilmektedir.

GEZE Cockpit hakkında daha fazla bilgi

GEZE sabitleme sistemleri FA GC 170 telsiz sistemi sayesinde "telsizle" uzatılabilir

FA GC 170 telsiz sistemi

GEZE FA GC 170 telsiz sistemi, kablo bağlantılarının yerini kablosuz çözümlere bırakıyor.

Yangın kapılarına yönelik çok özel bir eklenti çözümü sayesinde sabitleme sistemi ürünleri artık daha güvenli, rahat ve gizli. GEZE FA GC 170 telsiz sistemi, kablo bağlantılarının yerini kablosuz çözümlere bırakmaktadır. Telsiz sistemi kitinin bileşenleri, bir telsiz modülü aracılığıyla mevcut sistemlere kolayca bağlanabilmektedir. Bu nedenle FA GC 170, yükseltme çalışmaları için iyi bir çözümdür. Yeni ve mükemmel: GEZE telsiz sistemi, ICONIC ÖDÜLLERİ 2018'de kazandı: Yenilikçi Mimari.