Araçlar ve kaynaklar

Dijital araç kutusu - GEZE araçları

Araçlarımız sayesinde projelerinizin planlamadan uygulama ve günlük kullanıma dek tüm aşamalarında size destek sağlıyoruz. Ürünlerimiz hakkında ihtiyacınız olan bilgileri kolayca alın, Powerturn kapı mekanizması ile kapılarınızı planlayın ve ilgili hesaplamalarını yapın veya BIM projelerini kullanarak karmaşık bina projeleri tasarlayınız. GEZE ürünlerinin kullanıma alınması ve bakımlarıyla ilgili faydalı araçları da sağlayabiliriz.

Tools

Projeleriniz için faydalı araçlar

Bireysel danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, doğrudan iş yerinizde planlama aşamasından başlayarak ve aynı zamanda çözümlerimizin montaj süreçleri boyunca size GEZE araçlarıyla destek vermekteyiz. GEZE Tools ile projelerinizi daha verimli hale getirebilir ve daha rahat hayata geçirilmelerini sağlayabilirsiniz. Önemli bilgiler, konfigürasyon araçları ve özelleştirilmiş ürünler sağlayarak günlük işlerinizde sizi desteklemekteyiz. Örneğin, kapılar ve pencereler çevrimiçi planlanabilir.

Fensterberechnungsprogramm

Fensterberechnungsprogramm

WinCalc

Zaman tasarrufu sağlayan, kullanımı kolay ve pratik bir araç olan WinCalc, pencere sistemi tasarımına ilişkin karmaşık hesaplamaları yapmaktadır. Bu program, manuel ve motorlu havalandırma pencerelerini, duman ve ısı tahliyesi (DIT) pencerelerini ve doğal duman ve ısı tahliye birimlerini (NRWG'ler) hesaplamanızı ve aynı zamanda uygun duman ve ısı tahliyesi (DIT) acil elektrik kumanda merkezini tasarlamanızı sağlamaktadır.

GEZE MÜŞTERİ PORTALINA GİRİŞ YAPINIZ

Powerturn kapı mekanizması

Powerturn kapı mekanizması

Powerturn'ün hangi kullanım alanları için uygun olduğunu kolayca ve hızlıca belirleyiniz: Yalnızca birkaç bilgi girdiğinizde çevrimiçi kapı hesaplayıcı, olası kapı kanadı genişlikleri ve ağırlıkları konusunda nihai değerleri sağlayabilmektedir.

POWERTURN KAPI MEKANİZMASINA GÖZATINIZ

Kablolama şemaları da dahil olmak üzere otomatik kapı sistemlerinin konfigürasyonu

GEZE müşteri portalı, otomatik kapı sistemlerine ilişkin doğrudan planlama ve konfigürasyon seçeneği sunar. Konfigürasyonu tamamladıktan sonra otomatik olarak bir kablolama şeması alacaksınız. Bu yenilik, planlama sürecini basitleştirmektedir; ancak tek faydası bu değildir: Planlar belirli bir siparişe atandığından, doğru dokümantasyonun oluşturulmasına da yardımcı olmaktadırlar. Planlama sürecine hemen başlamak için müşteri portalımıza giriş yapmanız yeterlidir:

GEZE MÜŞTERİ PORTALINDAKİ OTOMATİK KAPI SİSTEMİ KONFİGÜRASYONU BÖLÜMÜNE GİDİNİZ

Döner kapı ve dairesel yana kayar kapı aracı

GEZE müşteri portalı, döner kapılara ve dairesel yana kayar kapılara ilişkin doğrudan planlama ve konfigürasyon seçeneği sunmaktadır. Planlama sürecine hemen başlamak için müşteri portalımıza giriş yapmanız yeterlidir:

GEZE MÜŞTERİ PORTALINDAKİ DÖNER KAPI VE DAİRESEL YANA KAYAR KAPI ARACINA GİDİNİZ

MSW konfigürasyon aracı

Sadece birkaç detay kullanılarak manuel sürgü duvar sistemlerine yönelik (MSW sistemleri) kapsamlı projeler oluşturulabilir. Otomatik olarak oluşturulan düzen ve ayrıntılı çizimler sistem kurulumunu basitleştirmekte ve hızlandırmaktadır. Konfigüre edilen MSW sistemleri, doğrudan müşteri portalımız üzerinden kolayca sipariş edilebilir.

GEZE MÜŞTERİ PORTALINDAKİ MSW KONFİGÜRASYON ARACINA GİDİNİZ

Kablolama şeması

Kablolama şeması © GEZE GmbH

Kablolama şeması

Artık kullanıcılar, konfigürasyon sonuçlarını WinCalc kontrol merkezi konfigürasyonundan GEZE müşteri portalına aktarırken özelleştirilmiş ve ürüne özel detaylara uygun kablolama şemasını da otomatik olarak alabilecekler. Bu yenilik, planlama sürecini basitleştirmektedir; ancak tek faydası bu değildir. Planlar belirli bir siparişe atandığından, doğru dokümantasyonun oluşturulmasına da yardımcı olmaktadırlar.

GEZE MÜŞTERİ PORTALINA GİRİŞ YAPINIZ

[Translate to Türkçe:] Inbetriebnahmekoffer GEZE IQ windowdrives

© GEZE GmbH

Pencere motorları için servis çantası

Servis çantası, GEZE IQ windowdrive serisi pencere motorlarının güç bağlantısı dahi olmadan yerinde kullanıma alma ve test işlemleri için gerekli olan tüm öğeleri içermektedir. Dolayısıyla ürünler olabildiğince çabuk bir şekilde müşteriye teslim edilebilmektedir. Bu bağımsız çözüm; motorlar ve ST 220 GEZE servis terminali arasında arayüz olarak kullanıldığında motorların açma mesafesi ve hızı, hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir. Kompakt boyutlardaki çanta hem modern DIT motorları, hem de Bus teknolojisine sahip olmayan 24 V motorlar için uygundur.

Servis çantaları hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? +351-236-219-717 numaralı telefondan GEZE çağrı merkezini arayabilirsiniz.

GEZE kapı listesi yönetimi

Kapı listeleri, kapılarla ilgili tüm gereksinimlerin olabildiğince kapsamlı bir şekilde toplanmasını sağladıklarından, genellikle ihale metinlerinin tasarlanmasında temel alınmaktadırlar. Kolay menü navigasyonu, yorum alanları ve konfor işlevleri; GEZE kapı listelerini doldururken kullanıcılara büyük oranda destek sağlamaktadır. Aynı zamanda, sağlanan birçok açıklama, karar verme sürecinde size yardımcı olmaktadır. GEZE, kullanıcılara kullanımı kolay bir çözüm sunmaktadır. 

GEZE MÜŞTERİ PORTALINA GİRİŞ YAPINIZ

Downloads

Projelerinize yönelik önemli indirmeler

Services

Faydalanabileceğiniz diğer hizmetler

GEZE servis araçları ile projelerinizin tüm aşamalarında size yardımcı olabiliriz: Eğitimlerimizin bir parçası olarak GEZE ürünlerini tanıyabilir ve bu ürünleri doğrudan çevrimiçi hizmet sipariş formumuzu kullanarak sipariş edebilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili performans şartnameleri, size ürünlerimize dair genel fikirler verebilecektir.

BIM projeleri

GEZE BIM projeleriyle entegre bina planlaması

  • BIM projelerini ücretsiz indiriniz
  • ArchiCAD, Autodesk Revit ve Nemetschek Allplan için mevcuttur
  • Kapı konfigürasyonu aracı arayüz eklentisi

ArchiCAD, Revit veya Allplan kullanırken CAD yazılımınız aracılığıyla GEZE'den BIM projesini yükleyebilir ve konfigüre edebilirsiniz. BIM, bina görüntülemelerine ek olarak planlama ve inşaat aşamalarında özellikle önem taşıyan ek faydalar da sunmaktadır. GEZE BIM projeleri, size öngörülebilir masraflarla kolay planlanabilir bakım süreçleri sağlamak için değerlendirilebilir bilgiler içermektedir.

GEZE BIM projeleri hakkında daha fazla bilgi edininiz

Videos

GEZE'nin heyecan verici dünyasına adım atınız

GEZE ürün dünyası hakkındaki detaylı bilgileri videolardan kolayca öğrenmek için GEZE YouTube kanalını ziyaret ediniz. GEZE çözümlerinin sunulduğu videoların yanı sıra kurulum ve montaj videolarımızdan da faydalanabilirsiniz. Bunlar, GEZE ürünleriyle çalışırken ihtiyacınız olan tüm desteği sağlayacaktır.