Örnek çalışmalar

Cam estetiği: Leonardo Cam Küp'teki GEZE komple cam kapılar

Entegre tam cam sistemler (IGG) cam piyasasındaki en yenilikçi çözümlerden bazılarını oluşturmaktadır. Bad Driburg'daki Leonardo Cam Küp'ün yenilikçi cam estetiğini etkileyici bir örnek olarak verebiliriz; GEZE burada, GEZE TS 550 IS zemin kapı otomatiği dahil entegre tam cam sistemler yerleştirmiştir.

Leonardo Cam Küp'teki entegre tam cam sistemi

Özel tasarım cam ürün sağlayıcısı Leonardo'nun konferans ve etkinlik binası Leonardo Cam Küp 2007 yılında açıldı. GEZE entegre tam cam sistemi, görsel estetiği daha önce sürgülü aksam sisteminden ve profillerden etkilenen muhteşem cam cephenin tasarım özgürlüğünü artırdı.

GEZE komple cam kapılarla kusursuz cam cephe

Leonardo Cam Küp'teki çift kanatlı komple cam kapı, içeriden görünüm. Fotoğraf: GEZE GmbH adına MM Fotowerbung

Teknoloji elemanları görünmeyen şeffaf cam cepheler: GEZE TS 5000 kapı hidroliği ile komple cam kapı. © MM Fotowerbung / GEZE GmbH

GEZE komple cam kapılar, profil ve sürgülü kapı aksamlarını bitişik monte edilen cam paneller arasına görünmez bir şekilde entegre ederek tutarlı bir yüzey oluşturur, cam yüzeyde görünür veya hantal parçalar olmaz. Yüksek kaliteli yüzey, tamamen şeffaf ve görsel canlılık sunmaktadır. Bütün pencere "zekası" paneller arasına yerleştirilmiştir: Panelin içindeki gizli baskı cam kenar sayesinde arkasındaki teknoloji neredeyse görünmezdir. Bu, kullanılan modüler cam sürgü duvarlar, camdan üretilen manuel veya otomatik sürme ve kanatlı kapılar veya cam tek veya çift yöne açılımlı kapıların kullanılmasından bağımsız olarak biçimsel olarak tutarlı bir cephe tasarımı oluşturmaktadır.

GEZE entegre tam cam sistemine sahip özel cam kapılar

Tamamı cam esnek sistem, içerideki veya dışarıdaki tüm cam cephelerde, sabit veya esnek bölme duvar sisteminde, havaalanlarındaki bekleme alanlarını bölmek amacıyla veya konferans veya etkinlik binalarında, alışveriş merkezlerinde, bankalarda, gişelerde veya modern ofis kanatlarında bölümler oluşturmak için kullanılabilir. Tasarım seçenekleri neredeyse sınırsızdır. GEZE komple cam kapılar tasarım ve fonksiyonellik açısından çok çeşitli gereklilikleri de karşılamaktadır:

  • Örn. cam baskı desenli özel cam tipleri kullanılarak özel cam tasarım gereklilikleri karşılanabilir.
  • Daha yüksek ısı yalıtımı, ses yalıtımı veya güvenlik talebi gibi özel ihtiyaçlar GEZE IGG ile karşılanabilir.
  • Güvenilir fonksiyonellik: IGG çözümleri, güvenilir GEZE sürgülü kapı aksamlarının tüm avantajlarına, çok sayıda tekil ayar olanağı da dahil olmak üzere sınırlama olmaksızın sahiptir.

Mevcut GEZE sürgülü kapı aksamları gibi GEZE entegre tam cam sistemi de düşük bakım maliyetleri ve yüksek konfor seviyesiyle karakterize edilir.

Maksimum estetik sunan komple cam kapılar

Leonardo Cam Küp'teki çift kanatlı komple cam kapı, dışarıdan görünüm. Fotoğraf: GEZE GmbH adına MM Fotowerbung

Yüksek fonksiyonelliğe sahip kusursuz kapı profili: GEZE entegre tam cam sistemi. © MM Fotowerbung / GEZE GmbH

Leonardo Cam Küp'teki minimalist komple cam kapılar yumuşak, akıcı yapılarla aydınlık, düz çizgili bir kabuk kombinasyonunu vurgular. Entegre tam cam sistemlerimiz böylece cam markasının bir yaşam tarzı şirketi olma tutkusunu desteklemektedir.

Bad Driburg Leonardo Cam Küp'teki GEZE ürünleri

  • Entegre tam cam sistemleri (IGG)
  • GEZE TS 550 IS zemin kapı otomatiği
  • GEZE TS 5000 kapı hidroliği